Nakupování, montáž nábytku a jiné oblíbené činnosti

13. prosince 2010 v 19:55 | Alfi |  Člověčiny

Tak nějak mlhavě si uvědomuju, že bych měl podporovat místní obchodníky, ale vzhledem k mé nechuti k fyzickému nakupování se stále častěji uchyluji k šopingu virtuálnímu. Tento rok se mi podařil husarský kousek, který budu s nadšením a bez váhání opakovat i ten následující. Všechny vánoční dárky jsem pořídil na internetu. Jistě, byl mi tím odepřen blahodárný sociální kontakt se spoluobčany, ale popravdě mi frotérismus ve frontách, pižmo spolunakupujících a milé tváře prodávajících zase až tolik neschází.

Taky jsem si v elektronickém obchodě zakoupil skříň, díky níž se již nemusím brodit v poházených svršcích. Pan dopravce patřil mezi ty nadstandardně sympatické a dvě těžké krabice mi pomohl vytáhnout po schodech až do bytu a nakonec odmítl i upřímně nabídnutý obolus za projevenou námahu se slovy ať si peníze ponechám a použiji je na nákup točených nápojů pivního typu. K tomu mě ostatně dlouho přemlouvat nemusel.

Zvláštní na montáži nábytku je skutečnost, že téměř pokaždé mi po sestavení finální verze zbudou nějaké ty šroubky, matky či hřebíky. Montáž nábytku mi tak připomíná Psychoteror, tedy jeden díl Červeného trpaslíka, kde se Dave Lister pokouší opravit poničeného Krytona. Trochu mě to znepokojuje, nicméně zatím se pode mnou postel nesložila, ani když jsem jí podroboval zátěžové zkoušce za pomoci druhé osoby opačného pohlaví a činnosti, která by se dala označit za rytmickou. A dokonce i ta skříň stále stojí, přestože jí o víkendu můj mladší syn používal jako bunkr. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama