Filmová beseda s Anebonem Hustolesem

10. března 2011 v 10:41 | Alfi |  Člověčiny
Byly časy, kdy jsem se nezříkal návštěv pohostinských zařízení ani uprostřed pracovního týdne. S přibývajícím věkem mi ovšem dvouhodinový odpočinek po prohýřené noci přestal poněkud vyhovovat.
Když mi ale včera přišla sms s pozvánkou k posezení v restauraci od mistra televizní zábavy Anebona Hustolese, nebylo možné ji oslyšet. Konečně, jak často má buran ze sudetské spádové obce šanci dozvědět se o nejnovějších trendech v televizní zábavě a sexuálních preferencích zbožňovaných celebrit.
Anebon Hustoles je nejslavnější (a také jediný) vystudovaný filmař pocházející z našeho maloměsta. V dobách, kdy jsem měl kouzelnou bedýnku ještě zapojenu na kabel umožňující sledovat výdobytky TV kultury, jsem shlédl několik reportáží investigativního charakteru. Nedávno Anebon přesedlal žánrového poníka a natočil sérii dokumentů o legální recyklaci vnitřních orgánů zvané transplantace.
U stolu strategicky umístěném hned pod pípou se ale sešla celá řada osobností regionu. Tak třeba Kárl, správce místního Pekla, nebo všichni (oba dva) zaměstnanci místního muzea, pan Herout či Blion alias mistr světa omeleta v pojídání knedlíků na čas. Ten se ovšem vzhledem k blížícímu se klání brzy vzdálil připravovat své tělo na nápor kalorií.
V neposlední řadě nás svou přítomností potěšil i přítel Musilus, další vysokoškolsky vzdělaný člen naší stolní společnosti. Musilus nedávno zdědil letitou rodinou residenci a rozhodl se jí v rámci svých omezených finančních možností uvést do provozuschopného stavu. Vedle toho, že je nemovitost poměrně zchátralá, má i další výhody. Leží hned vedle rušné výpadovky z maloměsta a prostranství před domem dlouhá léta využívají sexuální pracovnice k nabízení svých služeb. Musilus ovšem tyto nesporné výhody nového bydlení neumí dostatečně ocenit. Co ale můžete očekávat od člověka, který deset let studoval filozofickou fakultu. Už jen z tohoto faktu si lze snadno a s úspěchem odvodit, že je to muž žijící v poněkud jiných a ne vždy reálných dimenzích. Aktuálně to stvrdil, když požádal lehkou ženu, která ve skutečnosti vůbec lehká není, aby své služby nabízela v jiných lokalitách. Následná výměna názorů s manažerem sexuální mašiny se nesla v duchu anatomických hovorů o zpřerážených údech a krvavých dásních. Ačkoli jsem navrhoval sehnat kukly a provést trestnou výpravu na zlotřilého kuplíře nerespektujícího právo na soukromé vlastnictví, tento plán nebyl vyslyšen. Musel jsem přinejmenším uznat oprávněnou námitku, že obchody s podobným tovarem již dávno zavřely a tak jsem se, ač nerad, vrátil zpět ke konzumaci plzeňského.
Po Musilusově zmateném telefonátu plného chrchlání a neartikulovaných skřeků, jenž následoval asi půl hodinu po jeho odchodu z osvěžovny, jsem na každý pád zvědav, kam se bude tato pozoruhodná kauza ubírat dále. O to víc, když už je do příběhu o střetu jemné inteligence a hrubé síly údajně zangažována i Policie, která ale jak všichni víme, ochraňuje a pomáhá, takže nemějme o Musiluse starost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama