Crash, bum, plesk!

22. července 2011 v 16:03 | Alfi |  Člověčiny
Říct o mně, že jsem zkušený řidič, je asi tak stejně pravdivé konstatování, jako když Bohumil Kulínský tvrdil, že na zájezdech rozhodně své svěřenkyně na pokojích nenavštěvoval. Nejsem ani příliš aktivní řidič, mám naježděno míň než někteří nacouváno, ale i tak vzhledem k svému řidičskému umu považuju za úspěch, že se mi ještě nepodařilo stát se účastníkem nehody. A za bourání ani v nejmenším nepovažuji naťuklé nárazníky a destrukce mlhovky při parkování svého veterána, kterého familiárně nazývám Bernardem.
Dnes ráno se mi ovšem mé neposkvrněné skóre málem podařilo navýšit. A musím jedním dechem dodat, že nikoli mojí vinou. Šinu si to tak po ránu do jedné velmi nepřehledné zatáčky, když tu najedou zaregistruju, kterak z protisměru a navíc zcela nelogicky v mém pruhu se ke mně blíží červená felicie. Instinktivně jsem dupnul na brzdu a hlavou mi problesklo, že tohle zkrátka ubrzdit nedokážu. Fitipaldi odnaproti naštěstí strhnul na poslední chvíli volant do své poloviny vozovky a naše samochody v očekávání nárazu musely skončit nanejvýše několik centimetrů od sebe. Situace mě emocionálně vyčerpala natolik, že jsem zapomněl sprostě zanadávat a byl jsem rád, že crash, bum, plesk se odkládá na neurčito.

Paradoxní na tom bylo, že se tak stalo ve chvíli, kdy jsem přemítal nad tím, že bych měl Bernarda, který byl vyroben ve stejném roce, kdy byl poprvé užit termín bod G, Arnold Černýnegr se objevil v majstrštyku Barbar Conan a Stáník Hložků s Péťkou Kotvaldů slavili velký úspěch s hitem Holky z naší školky, svěřit do péče některému z nadšených milovníků historických automobilů z italského Turína a v blízké budoucnosti zásadním způsobem inovovat vozový park.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Z vietnam Z vietnam | 13. března 2015 v 9:14 | Reagovat

Já nemím auťo. Já bít vjetnam. Ale bíť žťasní. Koukal na motorka, ta líbíť se mi vipaďat jako moje tata kdiž zlobiť. Já jezdit kolo. Ono starí a dobrí. To mi stačiť. Kamarad mít skejtbort. Bít sranta. Koukat na ho a smat se. Bíť čurina. Česko dobrí zem. Mi libit holki. Ja panic. To neva :) Bíť štastní

2 R. R. | 13. března 2015 v 15:00 | Reagovat

Ty jsi ale chudák, co? Sám jistě neumíš jinak než česky, a to ještě s hrubkama, nulo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama